ЕНЕРГОАТОМ

КОЖНА ДРУГА ЛАМПОЧКА В УКРАЇНІ

ЕНЕРГОАТОМ

У TOП-10 НАЙБІЛЬШИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

ЕНЕРГОАТОМ

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГОАТОМ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

кВт-г
281.54 млн кВт-г виробництво енергії на АЕС за 21.02.2019
мкЗв/г
0.08 мкЗв/г радіаційний стан на майданчиках АЕС 21.02.2019

Державні підприємства НАЕК «Енергоатом» і АТ «Турбоатом» в рамках програми імпортозаміщення уклали угоду щодо закупівлі конденсатора для енергоблока №3 Южно-Української АЕС. Таким чином відбувається заміщення обладнання для швидкохідних турбін, розроблених Ленінградським металічним заводом, на сучасне українського виробника АТ «Турбоатом» – світового лідера з виробництва тихохідних турбоустановок.

22.02.2019

Хмельницька АЕС провела тактико-спеціальне навчання з гасіння УМОВНОЇ пожежі

На території навчально-тренувального центру (НТЦ) Хмельницької АЕС 21 лютого відбулося тактико-спеціальне навчання з гасіння УМОВНОЇ пожежі. За умовою тренування, через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електричних приладів виникла пожежа в конференцзалі навчально-тренувального центру.

22.02.2019

Президент Енергоатома провів на ЮУАЕС засідання штабу з реконструкції системи техводопостачання

Южно-Українську АЕС 21 лютого з робочим візитом відвідав президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський. У перебігу візиту під його керівництвом пройшло засідання оперативного штабу, на якому обговорили реалізацію проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС» і добудову Ташлицької ГАЕС.

22.02.2019

У місті-супутнику Хмельницької АЕС відбулися громадські обговорення питань продовження терміну експлуатації енергоблока №1

21 лютого 2019 у м. Нетішин відбулися громадські обговорення питань продовження терміну експлуатації (ПТЕ) енергоблока №1 Хмельницької АЕС.

22.02.2019

21 лютого атомними станціями вироблено 281,54 млн кВт-г електроенергії

22 лютого на атомних станціях України в роботі 13 з 15 енергоблоків. Минулої доби, 21 лютого, станціями вироблено 281,54 млн кВт-г електроенергії. Через системні обмеження за минулу добу атомні станції України недовиробили 16,80 млн кВт-г електроенергії.

21.02.2019

Фахівці Южно-Української АЕС взяли участь у приймально-здавальних випробуваннях обладнання для енергоблока №3

Фахівці Южно-Української АЕС взяли участь у приймально-здавальних випробуваннях обладнаннях системи запобігання ранньому байпасуванню гермооболонки для енергоблока №3. Випробування проходили з 11 по 15 лютого на майданчику заводу-виробника «Škoda JS» у м.Дуковани (Чехія).

21.02.2019

На Хмельницькій АЕС тривають громадські обговорення питань продовження терміну експлуатації енергоблока №1

20 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулось чергове громадське обговорення питань продовження терміну експлуатації (ПТЕ) енергоблока №1 за участі громадськості Ізяславського району Хмельницької області.

21.02.2019

20 лютого атомними станціями вироблено 280,23 млн кВт-г електроенергії

21 лютого на атомних станціях України в роботі 13 з 15 енергоблоків. За минулу добу атомні станції України недовиробили через балансові обмеження - 1,50 млн кВт-г електроенергії, а через системні обмеження - 16,80 млн кВт-г електроенергії.

20.02.2019

19 лютого атомними станціями вироблено 279,32 млн кВт-г електроенергії

20 лютого на атомних станціях України в роботі 13 з 15 енергоблоків. За минулу добу атомні станції України недовиробили через балансові обмеження - 2,40 млн кВт-г електроенергії, а через системні обмеження - 16,80 млн кВт-г електроенергії.

19.02.2019

На Рівненській АЕС відбулося чергове засідання комітету ALARA

На майданчику РАЕС відбулося 27 засідання комітету ALARA з питань виконання дозового бюджету та дозового навантаження персоналу за 2018 рік, реалізації заходів з оптимізації дозового навантаження в минулому році, обговорення проекту дозового бюджету та відповідних оптимізуючих заходів на рік поточний.

19.02.2019

Запорізька АЕС планує 12 березня вивести в плановий ремонт енергоблок №4

Ремонтна кампанія 2019 року на Запорізькій АЕС розпочнеться відповідно до графіка планово-попереджувальних ремонтів енергоблоків АЕС з виведення 12 березня в плановий середній ремонт енергоблока №4.

3D-eкскурсія на Запорізьку АЕС

Незабаром початок освітнього проекту «Весняна школа НАЕК «Енергоатом» - 2019»

Незабаром...

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках проекту:

⚛️ Facebook: bit.ly/energoatom_spring_school_fb
⚛️ Telegram (офіційна сторінка): bit.ly/energoatom_spring_school_t1 
⚛️ Telegram (неофіційний діалог): bit.ly/energoatom_spring_school_t2
⚛️ Instagram: bit.ly/energoatom_spring_school_insta

Стан будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на кінець 2018

Президент Енергоатома Юрій Недашковський поспілкувався зі студентами

3D-eкскурсія на Южно-Українську АЕС

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

АТ «Турбоатом» та компанія Westinghouse підписали Меморандум про взаємодію у сфері атомної енергетики. Документ було підписано 7 листопада в ході ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» на стенді Енергоатома генеральним директором Турбоатома Віктором Суботіним, віце-президентом і управляючим директором компанії Westinghouse у Північній Європі Азіз Дагом та президентом НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським.

Компанії домовилися про посилення співпраці у напрямку впровадження проектів з розвитку атомно-промислового комплексу України.

 

Сховище майбутнього: Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива

Підписання угоди про соціальну підтримку регіону розташування ЦСВЯП

Енергоатом взяв участь в акції "Естафета Добра" у Міжнародний день захисту дітей

Акціонерне товариство «Турбоатом» нагородило НАЕК «Енергоатом» знаком «Надійний бізнес-партнер». Відзнаку Компанія отримала за вагомий внесок у впровадження проектів з розвитку атомно-промислового комплексу України у модернізацію і постачання енергетичного обладнання для атомних електростанцій України. Знак «Надійний бізнес-партнер» було вручено на урочистих зборах з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом» 14 лютого 2019 року.