ДП «НАЕК «Енергоатом»

28.03.2014

Заява щодо протидії корупції

Заява щодо протидії корупції Керівництво ДП НАЕК «Енергоатом» вважає своїм пріоритетним завданням ліквідацію передумов для виникнення будь-яких проявів корупції в компанії. Слід визнати, що «Енергоатом», як найбільша державна енергогенеруюча компанія, яка щорічно потребує на фінансування власних виробничих, інвестиційних та соціальних програм близько 20 млрд грн., постійно знаходиться в зоні підвищеної корупційної небезпеки.

Поширення корупції на усіх ланках державної влади стало однією з передумов  трагічних подій зими 2014 року. Відтак подолання цього ганебного явища визнано керівництвом держави першочерговою справою. Суспільні очікування в цьому питанні є надзвичайно високими, і держава зобов’язана задовольнити сподівання громадян.

З метою упередження виникнення проявів корупції  Компанія активізуєвиконання положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Для цього в «Енергоатомі» створено підрозділ, уповноважений вирішувати питання запобігання та протидії корупції, а в ключових відокремлених підрозділах Компанії будуть призначені посадові особи, відповідальні за вирішення цього питання. Основною метою їх діяльності буде забезпечення реалізації норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», вжиття превентивних заходів, спрямованих на недопущення корупційних явищ в Компанії, ведення роз’яснювальної роботи в трудовому колективі з питань антикорупційного законодавства, виявлення фактів корупційних дій з притягненням винних осіб до відповідальності. Найближчим часом будуть розроблені всі необхідні внутрішні нормативні акти, необхідні для реалізації даної місії в Компанії.

Трудовий колектив Компанії має стати взірцем у боротьбі з корупційними схемами в енергетичній сфері, забезпечити утворення нової системи корпоративних цінностей, спрямованих на динамічний розвиток підприємства, енергетичної галузі нашої держави та всієї України.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію