Діяльність

25.07.2008

Інформаційна довідка за підсумками робочих семінарів

17–18 липня поточного року на базі ВП ЮУАЕС Департаментом економічної      безпеки Виконавчої дирекції з юридичних питань та економічної безпеки проведено черговий робочий семінар з керівниками ВЕБ ВП АЕС.

У роботі семінару, як і на попередньому, який було проведений 23–24 квітня на базі ВП РАЕС, взяли участь керівники та спеціалісти відповідних підрозділів АЕС, керівники місцевих правоохоронних органів.

Було заслухано інформацію директора ДЕБ Дирекції щодо основних підсумків роботи підрозділів економічної безпеки компанії за І-е півріччя 2008 року та про заходи, що планується провести до кінця року для підвищення рівня економічної безпеки з урахуванням вимог Президента Компанії Ю.О. Недашковського, а також обговорено внесені учасниками пропозиції.             

Наступними було розглянуто проекти Типового положення про ВЕБ ВП, Положення про порядок проведення перевірки економічної надійності контрагентів ДП НАЕК «Енергоатом», пропозиції щодо розподілу функцій підрозділів Компанії, наділених контрольними функціями, використання новітніх інформаційних технологій та створення єдиної інформаційно – аналітичної системи «Економбезпека».

Крім того, було проведено два практичних заняття з питань проведення або участі ВЕБ у службових розслідуваннях в межах їх компетенції (за матеріалами ВЕБ ВП ЗАЕС), захисту комерційної та іншої конфіденційної інформації (з практики роботи ВЕБ ВП ЮУАЕС).

На зустрічі з керівниками правоохоронних органів м. Южноукраїнська (як і у квітні в м. Кузнецовську) були розглянуті питання поліпшення організації взаємодії між зазначеними органами та ВЕБ ВП та ДЕБ Дирекції. Також було розглянуто деякі практичні питання виконання вимог Постанови КМУ від 28.03.08р. № 274 «Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти».

Для учасників семінару було організовано відвідування об’єктів южно-українського  енергетичного комплексу, Меморіалу на честь учасників Великої Вітчизняної війни у м. Южноукраїнськ  та виставки військової техніки, а також організовано екскурсію до Музею ракетних військ стратегічного призначення.

З усіх розглянутих питань відпрацьовано та підписано протокол робочого семінару для доповіді Президенту Компанії.

Наступний робочий семінар заплановано провести на базі ВП ХАЕС у вересні 2008 року.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію