Діяльність

13.11.2008

Заходи з підвищення фахової підготовки працівників підрозділів економічної безпеки

Департаментом економічної безпеки ВДЮПЕБ проведено заходи з підвищення фахової підготовки працівників підрозділів економічної безпеки ДП НАЕК „Енергоатом”.

Так, 6 листопада проведено установчу робочу нараду уповноважених посадових осіб відокремлених підрозділів, у штатах яких не передбачено ВЕБ і на яких згідно Розпорядження Президента Компанії  від 27.10.08. № 1043 покладено забезпечення питань економічної безпеки.

В процесі робочої наради зазначеними посадовцям директорам ДЕБ Компанії Є.Г.Боровиком і заступником директора ДЕБ, секретарем Тендерного Комітету Компанії Кулаковською О.В. були надані методичні рекомендації з практичного виконання вимог нормативних актів та розпорядчих документів з питань забезпечення економічної безпеки, взаємодії з ДЕБ Дирекції та ВЕБ АЕС, Тендерними Комітетами та підрозділами, забезпечують тендерні процедури, інших актуальних питань.  

8 – 9 листопада 14 працівників ДЕБ Дирекції та ВЕБ АЕС на базі Українського економічного центру пройшли навчання з питань фінансового аналізу та бюджетування  діяльності підприємств.   

За підсумками навчання усі працівники отримали відповідні сертифікати. 9 листопада з керівниками ВЕБ АЕС проведено робочу нараду з питання підвищення якості роботи ВЕБ.

До кінця поточного року та у 2009 році планується низка подальших заходів щодо підвищення фахової підготовки працівників підрозділів економічної безпеки Компанії в т.ч. із залученням провідних працівників та науковців з питань забезпечення економічної безпеки.  
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію