Діяльність

03.07.2018

Запланована на 4 липня зустріч в форматі громадських слухань фахівців ЗАЕС з громадськістю Нікопольського району переноситься на 15 серпня

Реалізуючи права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Нікопольська районна державна адміністрація Дніпропетровської області спільно з ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» планувала 04 липня 2018 року провести зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю Нікопольського району для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №4 ЗАЕС.

З урахуванням форс-мажорних обставин рішенням Нікопольської районної державної адміністрації Дніпропетровської області запланований захід переноситься на 15 серпня 2018 року.

Зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю Нікопольського району буде проведена 15 серпня 2018 року о 12:00 у великій залі засідань райдержадміністрації за адресою: м. Нікополь, вул. Шевченка, 130.

У випадку змін щодо місця і часу проведення зустрічі буде випущене окреме повідомлення.

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі буде здійснюватися фахівцями ВП ЗАЕС. Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:

-    презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації  енергоблока №4 ЗАЕС;

-    відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;

-    збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.

З питань проведення слухань (чи зустрічі у форматі громадських слухань) прохання звертатись за номером телефону (06139) 62127, 62181, інформаційний центр управління роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЗАЕС.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію