Діяльність

18.09.2017

Компанія Westinghouse поставить на Запорізьку АЕС системи, важливі для безпеки

Компанія Westinghouse поставить на Запорізьку АЕС системи, важливі для безпеки

Westinghouse Electric Company повідомила сьогодні про підписання контракту з НАЕК «Енергоатом» на постачання важливих для безпеки систем моніторингу для чотирьох блоків Запорізької АЕС. Цей проект є частиною Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України в межах кредитних договорів з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Євроатомом.

«Цей проект підтверджує, що Westinghouse є високопрофесійним постачальником автоматизованих систем на атомно-енергетичний ринок України та віддзеркалює високий рівень впевненості НАЕК «Енергоатом» в компанії Westinghouse як у надійному постачальнику високотехнологічних рішень у галузі безпеки для українських АЕС», - сказав Азіз Даг, віце-президент та управляючий директор Westinghouse у країнах Північної Європи.

Компанія Westinghouse поставить системи аварійного та післяаварійного моніторингу, а також системи контролю концентрації водню для блоків №3, №4, №5 та №6 Запорізької АЕС. Модифікації  включають системи моніторингу разом із апаратурою контролю під час проектних та запроектних аварій, також різноманітні додаткові компоненти, такі як проходки, кабелі, лінії системи замірювань, спеціальні інструменти, приладдя, запасні частини, витратні матеріали та спеціальні монтажні кріплення. Обсяг робіт за контрактом також включає шеф-монтаж, навчання персоналу, гарантії на обладнання та послуги. У виконанні проекту Westinghouse працюватиме разом із досвідченими українськими компаніями, у томі числі із компанією «Вестрон», яка є спільним підприємством Westinghouse та НПО «Хартрон».

Проект розпочнеться з поставки для блоку №4 на початку 2018 року та завершиться поставкою для блоку №6 наприкінці 2019 року. Завершальне випробування останньої поставленої системи планується на початок 2021 року.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію