Діяльність

12.06.2018

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного професіонала з антикорупційної діяльності ВП «Атомкомплект»

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного професіонала з антикорупційної діяльності ВП «Атомкомплект»

НАЕК «Енергоатом» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади прові-дного професіонала з антикорупційної діяльності ВП «Атомкомплект».

У конкурсі на цю посаду можуть приймати участь особи, які мають:
- вищу юридичну або економічну освіту (магістр, спеціаліст);
- досвід роботи у сфері запобігання та/або протидії корупції та/або боротьби з корупцією не менше ніж один рік.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я президента НАЕК «Енергоатом» заяву, до якої додаються: кадрове резюме з мотиваційною скла-довою, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовозо-бов`язаних) чи приписного свідоцтва (для осіб призовного віку). Особи, які працюють у НАЕК «Енергоатом» і бажають взяти участь у конкурсі, до заяви додають кадрове резюме з мотиваційною складовою.

Усі учасники конкурсу можуть подавати додаткову інформацію стосовно  своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про пі-двищення кваліфікації, характеристики, рекомендації).

Заяви на участь у конкурсі і зазначені вище документи приймаються до 27 червня 2018 року у департаменті управління кадрами дирекції з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» за адресою: м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. (044) 277-79-89.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію