Діяльність

25.04.2016

Студенти КПІ за підтримки Енергоатома провели для школярів першу лекцію-бесіду на тему атомної енергетики

Студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» Андрій Попенко та Данило Баранов виступили перед дев’ятикласниками загальноосвітньої школи №3 міста Вишневе з лекцією-бесідою на тему «Атомна енергія: чому і коли?». Під час лекції студенти у доступній формі розповіли школярам, як людство опанувало енергію атома і почало її використовувати для виробництва електричної енергії.

Ця зустріч пройшла в рамках пілотного етапу просвітницького проекту «Енергоатом» – профільні ВНЗ – школи», який проводиться з метою підвищення обізнаності школярів у питаннях використання ядерної енергії.   

На пілотному етапі проект здійснюється у формі проведення студентами КПІ лекцій-бесід про використання ядерної енергії, атомну енергетику України, компанію НАЕК «Енергоатом» та профільні ВНЗ. Ці лекції призначені саме для учнів, які починають вивчати фізику та ядерну фізику. Під час зустрічей використовуються різноманітні інформаційні матеріали – поліграфія, відео, презентації для кращого сприйняття школярами і візуалізації отриманої інформації.

На початку лекції працівники  Центру зовнішніх інформаційних комунікацій Енергоатома провели опитування про ставлення учнів до ядерної проблематики та рівень її розуміння. Організатори сподіваються, що за допомогою реалізації цього проекту Компанія зрозуміє, що вона може зробити для поліпшення викладання фізики та ядерної фізики у школах, а також для пожвавлення інтересу учнів до вивчення цих дисциплін. Важливе значення також має підняття рівня ефективності профорієнтаційної роботи та взаємодії Компанії з профільними ВНЗ. 

Студенти КПІ – учасники проекту – є членами «Молодіжної енергетичної спільноти», координатором від якої виступає студент КПІ Михайло Яценко. Наступні лекції-бесіди із школярами будуть присвячені таким темам як «Історія атомної енергетики України» та «ЧАЕС – 30-річчя трагедії в світовій атомній енергетиці». Також працівниками  Центру зовнішніх інформаційних комунікацій Енергоатома буде проведене ще одне опитування школярів, щоб оцінити ефективність пілотного етапу проекту «Енергоатом» – профільні ВНЗ – школи».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію