Діяльність

24.04.2017

Команда Енергоатома стала призером VII Благодійного турніру з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2017»

Команда Енергоатома стала призером VII Благодійного турніру з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2017» Корпоративна команда Енергоатома виборола І місце «Срібного дивізіону» на VII Благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець – 2017», який 22 квітня 2017 року був організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».

Команду Компанії представляли працівники Дирекції Енергоатома та відокремленого  підрозділу КБ «Атомприлад» –  Бодров Віталій (капітан), Кирилюк Андрій, Сергеєнко Дмитро, Зайцев Максим, Бордіженко Дмитро, Стариковський Гліб (воротар). Вони здобули перемогу, пропустивши лише один м’яч у свої ворота і перегравши корпоративні команди інших компаній та організацій «Срібного дивізіону» турніру.

Турнірні місця розподілилися наступним чином:

«Срібний дивізіон»:
І місце – НАЕК  «Енергоатом»;
ІІ місце – Deloitte;
ІІІ місце – Батьківська команда

«Золотий дивізіон»:
І місце – Windrose;
ІІ місце – Raiffeisen Bank Aval;
ІІІ місце – Skoda

Вітаємо нашу команду з перемогою! Поки є небайдужі люди, які підтримують дітей з синдромом Дауна, доти живе надія, яка допоможе «дітям сонця» сміливо входити у складне і бурхливе життя!

Довідка. НАЕК «Енергоатом» вже протягом кількох років тісно співпрацює з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром». Працівники Енергоатома є активними учасниками благодійних проектів цієї організації, зокрема, турнірів «Кубок відкритих сердець» з міні-футболу, пейнтболу та боулінгу. Завдяки учасникам благодійних проектів, які організовує ВБО «Даун Синдром», для малюків із синдромом Дауна купуються спеціальні розвиваючі посібники та необхідні матеріали для розвитку та навчання.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію