Прес-центр

Прес-центр

23.02.2017 Новини Компанії У поточному році на блоках Запорізької АЕС будуть виконані один капітальний і п'ять середніх ремонтів

Ремонтну кампанію-2017 відкрив енергоблок №3, що вийшов в середній ремонт тривалістю 270 діб. На блоці будуть виконані регламентні роботи, а також заходи з продовження експлуатації у понадпроектний період.

23.02.2017 Новини Компанії Енергоатом отримав звіт за результатами обмінної партнерської перевірки РАЕС експертами Паризького центру ВАО АЕС

22 лютого в центральному офісі НАЕК «Енергоатом» відбулась заключна нарада за результатами першої в історії Всесвітньої асоціації операторів АЕС обмінної партнерської перевірки, яку на Рівненській АЕС восени минулого року провела команда перевіряючих Паризького центру ВАО АЕС. (Традиційно партнерські перевірки на українських АЕС виконували міжнародні команди фахівців, які представляли Московський центр ВАО АЕС). Під час наради керівник команди перевіряючих Джон Мерфін передав президенту НАЕК «Енергоатом» Юрію Недашковському офіційний звіт, складений за результатами перевірки.

22.02.2017 Новини Компанії Енергоатом очолив рейтинг прозорості серед українських компаній

НАЕК «Енергоатом» отримала найвищі оцінки показників прозорості серед найбільших українських компаній за результатами дослідження, яке здійснили експерти Transparency International Україна. За показниками прозорості Енергоатом отримав 8,9 балів з 10 можливих.

22.02.2017 Новини Компанії На Запорізькій АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками минулого року

На Запорізькій АЕС відбулася звітна балансова комісія з підбиттям підсумків роботи підрозділів станції. Комісія проходила в новому форматі: заступники генерального директора і заступники головного інженера станції звітували за своїми напрямками діяльності.

22.02.2017 Новини Компанії Другий енергоблок Южно-Української АЕС працює на електричній потужності 1050 мегават

22 лютого енергоблок №2 Южно-Української АЕС виведено на рівень електричної потужності 1050 МВт. Це вдалося досягти завдяки заміні конденсатора турбіни, виконаної під час планово-попереджувальних ремонтів (ППР) 2015-1016 років.

22.02.2017 Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулась нарада за підсумками партнерської перевірки ВАО АЕС

21 лютого на майданчику Рівненської АЕС за участі представника Паризького центру ВАО АЕС Жерома Дагуа відбулась нарада з питань «потокового аналізу областей для покращення», які визначили експерти ВАО АЕС-ПЦ під час партнерської перевірки восени минулого року.

21.02.2017 Звіти Працівники Южно-Українського енергокомплексу зібрали та направили на допомогу армії 2,5 млн грн

За три роки в рамках благодійної акції зі збору коштів на допомогу Збройним силам і Національній гвардії України працівники Южно-Українського енергокомплексу зібрали 2 млн 554 тис. грн.

21.02.2017 Новини Компанії На Рівненській АЕС проходить вдосконалення процедури контролю металу

Впродовж лютого-березня на майданчику Рівненської АЕС спеціалісти словацької компанії VUJE проведуть випробування системи ремонту теплообмінних труб парогенераторів методом зварювання ZOK-PG та передадуть свої знання по роботі на ньому працівникам РАЕС.

20.02.2017 Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками 2016 року

На Рівненській АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками минулого року, впродовж якого РАЕС реалізувала ряд успішних проектів, спрямованих на підвищення рівня безпеки енергоблоків та розвиток соціальних об’єктів міста-супутника.

20.02.2017 Новини Компанії На Запорізькій АЕС пройшов навчальний семінар стосовно аналізу та обліку малозначущих подій

На Запорізькій АЕС пройшов навчальний семінар з організації аналізу і обліку малозначущих подій (МЗП). Ініціатором виступив відділ надійності і досвіду експлуатації ЗАЕС, а заняття провели експерти з цього питання - провідний інженер відділу досвіду експлуатації НАЕК «Енергоатом» Володимир Бербець і фахівці з Рівненської та Южно-Української атомних станцій.

20.02.2017 STEM-освіта Старшокласники Києва та області побували в головному офісі НАЕК «Енергоатом»

15-17 лютого старшокласники Київських шкіл №29 і №8, економіко-правового ліцею, «Скандинавської» і «Введенської» гімназій м. Києва та Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7 познайомилися з роботою НАЕК «Енергоатом» під час екскурсій, які були проведені в рамках проекту "STEM: професії майбутнього" в головному офісі Компанії.

20.02.2017 Новини Компанії Южно-Українська АЕС 2016 року збільшила податкові відрахування на 52%

Загальна сума податків і зборів, перерахованих відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» до бюджетів різних рівнів 2016 року, склала 283 млн 373 тис. грн. Це на 52% більше, ніж 2015-го. У порівнянні з попереднім роком сума податкових відрахувань ВП ЮУАЕС зросла на 97 млн 322 тис. грн.
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»