Прес-центр

Звіти

17.10.2016 Звіти Волонтери Енергоатома привітали бійців АТО з Днем Захисника України

До Дня Захисника України учасники волонтерської групи «ЕнергоАТОм для АТО» передали бійцям 128 гірсько-піхотноі бригади роботи дитячо-юнацького творчого конкурсу «З Надією до Перемоги», який проводився серед дітей співробітників НАЕК «Енергоатом». Роботи дітей оселилися в капличці Капелана 128 бригади Отця Івана Ісайовича.

26.07.2016 Звіти Автогосподарство ЮУАЕС продовжує допомагати військовим у ремонті техніки

22 липня працівники автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС передали представникам морської авіаційної бригади відновлену техніку. До місця дислокації в м.Миколаїв відправився автобус КаВЗ.

28.03.2016 Звіти Допомога воїнам АТО: працівники РАЕС не стоять осторонь

Працівники Рівненської АЕС в партнерстві з Кузнецовською міською організацією афганців та іншими волонтерами продовжують долучатись до важливої місії – збору коштів для закупівлі знарядь захисту та амуніції для військовослужбовців, які приймають участь у бойових діях та захищають українську землю на Сході.

15.01.2016 Звіти Патріотична допомога воїнам АТО працівників Рівненської АЕС

Допомагати українському війську колектив Рівненської АЕС розпочав ще в квітні 2014 року: зібрали та передали на потреби земляків – військовослужбовців оптичне обладнання, рації, прилади нічного бачення та тепловізори, одяг, господарські товари, медпрепарати, інструменти, ремонтне обладнання, продукти харчування тощо.

25.12.2015 Звіти Звіт. Поїздка волонтерів Енергоатома в зону АТО

16-21 грудня волонтери Енергоатома доставили допомогу нашим військовим в зону АТО
Сринька довіри

ХІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

AtomTrends