Прес-центр

10.06.2015

ХІІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

У відповідності  до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з  22 по 24 вересня 2015 року відбудеться ХІІІ Міжнародний форум «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Організатори:

  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Формат Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» представлена національними компаніями паливно - енергетичного комплексу України, які працюють в сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії.  На їх стендах  будуть продемонстровані  інвестиційні проекти будівництва, модернізації та  реконструкції енергетичних об'єктів.
  • ХІІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості - 2015» продемонструє інноваційні технології вітчизняних та зарубіжних підприємств, які представлять нове ефективне енергетичне, електротехнічне та видобувне обладнання, світлотехніку,  кабельно-провідникову продукцію,  засоби автоматизації для підприємств всіх сфер паливно-енергетичного комплексу та енергетичних господарств виробничої сфери.
  • Ділова програма зосередить увагу на подоланні кризових явищ в енергетиці, підвищенні рівня енергетичної безпеки держави та обговоренні пріоритетних напрямів реформування галузей паливно-енергетичного комплексу України. Також буде проведено ІІ Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів щодо зниження енергетичних витрат на виробництві.

Запрошуємо до участі в ХІІІ Міжнародному форумі «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», XІII Міжнародній спеціалізованій виставці   «Енергетика в промисловості — 2015» та діловій програмі.

Впевнені, що ключовими аргументами на користь участі у найважливішій галузевій події 2015 року стануть реакція на сьогоднішні виклики та колективна відповідальність в подоланні кризових явищ в українській енергетиці.

 

За довідками щодо участі звертатися:

Міністерство  енергетики та вугільної промисловості України:

тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova@mev.energy.gov.ua

          

ТОВ “Міжнародний виставковий центр”

02660, Київ, Броварський проспект, 15

Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.ua
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію