Прес-центр

30.12.2008

Рада дозволила Мінпаливенерго й "Ядерному паливу" продавати уран на аукціоні

 "Українські Новини"

Верховна Рада дозволила Міністерству палива й енергетики разом із державним концерном "Ядерне паливо" відчужувати галузеві резерви (виробничі запаси) уранового концентрату, цирконію й гафнію й продавати їх тільки на аукціоні.

Про це сказано в законі "Про державний бюджет на 2009", опублікованому в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" від 30 грудня.

Рада дозволила відчужувати галузеві резерви уранового концентрату, цирконію й гафнію, сформовані за рахунок коштів цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу.

Виручені від продажу кошти будуть направлятися до спеціального фонду держбюджету для наступного фінансування заходів, передбачених комплексною програмою створення ядерно-паливного циклу.

Як повідомляло агентство, Україна має намір збільшити виробництво концентрату урану порівняно із прогнозованими показниками його виробництва в 2008 (0,82 тис. тонн) в 2,3 рази до 1,88 тис. тонн до 2014 року.

У грудні Антимонопольний комітет дозволив держпідприємствам "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (Жовті Води, Дніпропетровська область), "Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд" (Кіровоградська область), "Смоли", "Дніпропетровський завод прецизійних труб" й Українському науково-дослідному й проектно-розвідувальному інституту промислової технології (усі - Дніпропетровська область) створити державний концерн "Ядерне паливо".
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію