Прес-центр

19.06.2017

Італійська компанія «Giva Group» розглядає можливість співпраці з "Атоменергомаш"

Директор з розвитку бізнесу італійської компанії «Giva Group» в Україні Паоло Гайба висловив надію на співпрацю з ВП «Атоменергомаш» в області поставок високоякісних поковок, частин теплообмінного обладнання для потреб атомної енергетики України, підкреслюючи партнерський характер можливої ​​співпраці.

На зустрічі, яка відбулася в ВП «Атоменергомаш» на базі заводу нестандартного обладнання і трубопроводів 15 червня 2017 року, представники компанії «Giva Group» презентували ролик про лідера металургії і кування з суперсплавів - групи компаній GIVA, діяльність якої охоплює галузі енергетики, газової, хімічної та нафтохімічної промисловості. Головний принцип діяльності компанії - «єдина технологія відповідальності», що полягає в контролі за всім процесом, від кування сировини до мехобробки.

Генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков, в рамках реалізації політики розширення ринків збуту, висловив зацікавленість у пошуку можливих варіантів співпраці, пошуку найбільш ефективних і продуктивних шляхів розвитку відносин, в тому числі в складі кооперації, запросивши групу фахівців GIVA відвідати при наступному візиті ремонтно-механічний завод ВП «Атоменергомаш» в м. Южноукраїнськ.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію