Прес-центр

08.09.2017

З 11 по 15 вересня на Южно-Українському енергокомплексі пройдуть антитерористичні навчання

З 11 по 15 вересня на об’єктах Южно-Українського енергокомплексу, території міста Южноукраїнськ і Арбузинського району пройдуть тактико-спеціальні навчання антитерористичної спрямованості. До їх проведення буде залучено регіональні органи СБУ,  Нацполіції,  підрозділи  Нацгвардії,  Державної служби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, міські та районні органи влади та управління, керівництво, персонал і члени антитерористичного штабу енергетичного комплексу.

УВАГА! На час антитерористичних навчань 11-15 вересня правоохоронні органи можуть обмежувати перебування громадян та транспортне пересування в межах санітарно-захисної зони АЕС. Відпрацьовуватимуться практичні дії в межах проведення навчань. Наявність документів, що засвідчують особу, для громадян, які перебуватимуть у зонах обмеження доступу та в санітарно-захисній зоні, є обов’язковою.

 Організатори заходу просять з розумінням поставитися до незручностей, які можуть виникнути під час проведення навчань.

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).

Теги: ЮУАЕСНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію