Прес-центр

08.09.2017

На Рівненській АЕС відбулися протиаварійні тренування з ліквідації умовної пожежі

З метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протиаварійного та протипожежного режиму на території Рівненської АЕС та інших об’єктах підприємства, систематично проводяться протиаварійні та протипожежні тренування.

7 вересня на РАЕС відбулись станційні протиаварійні тренування з ліквідації умовної пожежі з елементами пожежогасіння. Захід проходив з метою перевірки готовності, відпрацювання дій та взаємодії керівного складу та оперативного персоналу РАЕС з підрозділами 2-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС (ДПРЗ-2).

Навчання пройшли у машинному залі енергоблоку №2 за участю керівництва та оперативного персоналу підрозділів РАЕС, ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області. Курував хід тренування головний інженер – перший заступник генерального директора РАЕС Павло Ковтонюк.

Тема тренування: протікання першого контуру в другий в межах 1ПГ-3 та коротке замикання струмопроводу 6 кВ на стороні низької напруги трансформатора 42Т, у результаті низки подій – загоряння електродвигуна МНС-4Б з виникненням короткого замикання в обмотці статора.

Прибувши на місце виклику, працівники ДПРЗ-2 провели розвідку, оцінили ситуацію, створили з числа керівного складу та оперативно-координаційного відділення ДПРЗ-2 штаб пожежогасіння та взялися до ліквідації умовної пожежі. Для ліквідації надзвичайної ситуації вогнеборці задіяли 7 видів пожежної та спеціальної техніки та 30 чоловік особового складу. На найбільш небезпечних ділянках пожежні проводили пожежогасіння із застосуванням апаратів для захисту органів дихання та зору. В ході навчання фахівці цеху радіаційної безпеки РАЕС вдосконалювали навички з перевірки стану радіаційного забруднення на проммайданчику, який за результатами проведеного моніторингу перебував у межах діючих норм.

У підсумку чергового протипожежного тренування на РАЕС вдосконалено злагодженість дій керівників та оперативного персоналу підприємства з рятувальниками.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію