Прес-центр

13.10.2017

Вітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з Днем захисника України

14 жовтня Україна вшановує мужність та відданість тих, хто у скрутні для України часи боронив нашу Батьківщину від загарбників. Тих, хто встав на захист волі і незалежності Української Держави під час неоголошеної війни, яка триває сьогодні на Сході країни.

День захисника України та день Покрови Пресвятої Богородиці – дати, що нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну козацьку традицію, й тому особливо шануються українцями.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, честь і звитяга українських солдатів та офіцерів ‒ запорука миру, спокою й щасливого майбутнього рідної землі.

Звертаюсь із вітаннями до всіх, хто у різні роки присвятив себе військовій службі. Бажаю здоров’я нашим військовим на фронті, добробуту та витримки їхнім родинам. Хай перемога України принесе мир та затишок у Ваші оселі.

Вітаю зі святом захисника України всіх співробітників НАЕК «Енергоатом», які є вартовими безпеки атомної енергетики України. Бажаю кожному добра, миру і перемог. Бути гідними честі й слави козацьких предків.

Нехай єднає нас на шляху до перемог незгасне світло віри та допомагає високе заступництво Пресвятої Богородиці.

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію