Прес-центр

18.10.2017

Всесвітня асоціація операторів АЕС відзначила внесок гендиректора Рівненської АЕС Павла Павлишина в підвищення безпеки

Всесвітня асоціація операторів АЕС відзначила внесок гендиректора Рівненської АЕС Павла Павлишина в підвищення безпеки

Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин нагороджений Всесвітньою асоціацією організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO) за високі досягнення в атомній енергетиці. Про нагороду було оголошено на Генеральній Асамблеї ВАО АЕС, що проходить в Кенджу (Південна Корея) 16-18 жовтня 2017 року.

Нагорода відзначає значний внесок керівника РАЕС в загальну безпеку світової ядерної промисловості та в розвиток культури безпеки в атомній галузі.

Під час засідання Ради Керуючих ВАО АЕС 2 липня 2002 року, члени Ради Керуючих заснували нагороду за високі досягнення в атомній енергетиці «На честь доктора Зака Т. Пейта з метою визнання його лідерського вкладу в розвиток високих стандартів у світовій атомній енергетиці». Ця нагорода вручається раз на два роки особам, які зробили значний внесок у розвиток ядерної галузі або в забезпечення успішної роботи атомних електростанцій, що експлуатуються організаціями - членами ВАО АЕС.

Нагадаємо, у 2016 році Рівненська АЕС стала першою серед атомних електростанцій усього світу, де відбулася партнерська перевірка за обміном, яку здійснили експерти Паризького центру ВАО АЕС. Підсумки перевірки підтвердили високий рівень безпеки РАЕС і прагнення удосконалювати професіоналізм.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію