Прес-центр

«Діти сонця» дякують Вам!

Розмір шрифту

Скинути
22.03.2019

Їх називають «Діти сонця». Вони відкриті для кожного, хто їм посміхається. Вони вкотре щиро дякують Вам за небайдужість та підтримку! Тим паче, що попереду у цих особливих дітей, їхніх близьких та рідних гідне, але складне життя.

Вже традиційно, 21 березня відзначається Всесвітній День людей з синдромом Дауна. По всьому світу проходять акції на підтримку дітей та дорослих людей із синдромом Дауна. Цей синдром – найпоширеніша генетична аномалія, обумовлена наявністю у людини додаткової, третьої, хромосоми в 21-й парі. Народження дитини з таким синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їхнього здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти чи національності.

Цьогоріч НАЕК «Енергоатом» знову долучився до флешмобу #LotsOfSocks #Шкарпетуйся. Традиційним символом цього дня є непарні різнокольорові шкарпетки, придбавши які ви підтримаєте проекти розвитку та адаптації «сонячної малечі». За результатами флешмобу «Lots of Socks» працівники Компанії зібрали майже 11 тисяч гривень, що будуть передані неприбутковій батьківській організації, яка об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України - ВБО «Даун Синдром».

Також напередодні Всесвітнього Дня людей з синдромом Дауна, 15 березня співробітники Компанії разом з батьками та персоналом київського Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна провели генеральне прибирання приміщення та навколишньої території, де розташований Центр.

Залишайтесь особливими та підтримуйте особливих! Щиро дякуємо Вам за підтримку!

НАЕК «Енергоатом» з 2015 року тісно співпрацює із Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром». Працівники Компанії активно долучаються до різноманітних благодійних проектів пов’язаних з підтримкою «Дітей сонця»: турнірів «Кубок відкритих сердець» з футболу, пейнтболу, боулінгу, акцій «Lots of Socks».

Діти з синдромом Дауна чудово розвиваються і навчаються, але їм потрібно більше уваги і допомоги вже з перших днів життя. Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна лише частково фінансується за рахунок держави, основні кошти на його існування батьки збирають виключно через благодійні проекти.

Акція «Lots of Socks» в Україні проходить з 2013 року і за цей час її учасники зібрали понад 865 тисяч гривень на програми Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.

Довідково. ВБО «Даун Синдром» – неприбуткова батьківська організація, що об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України. Її завдання – реалізовувати програму ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та формувати в суспільстві толерантне ставлення до людей з особливими потребами. Ця організація існує в Україні з 2003 року і є учасником всесвітньої асоціації Даун Синдром. ВБО «Даун Синдром» надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати правдиву та сучасну інформацію про можливості своїх дітей для життя та розвитку.