Прес-центр

Фахівці АЕС з ремонту підвели підсумки виробничої діяльності за минулий рік

Розмір шрифту

Скинути
19.03.2019

У м. Славутич на базі ВП «Атомремонтсервіс» відбулося засідання Ради заступників головних інженерів з ремонту. Фахівці підвели підсумки виробничої діяльності АЕС за минулий рік, розглянули питання якості ремонтних кампаній і терміни їх виконання.

У центрі уваги обговорення питань виробничої діяльності ремонтних служб - організація ремонтів, забезпечення оснащенням, інструментом, документацією. Спільно з Дирекцією компанії з ремонту була розроблена програма переоснащення ремонтних служб. Усі станції підготували свої пропозиції.

У роботі Ради також брали участь представники Атоменергомашу, Атомремонтсервісу, Аварійно-технічного центру, та співробітники фірм, які можуть запропонувати АЕС свої послуги з виконання тих чи інших робіт або продемонструвати нове обладнання.

«Розглядаючи нагальні питання, ми також обмінювалися професійним досвідом. Обговорили те, з якими проблемами у ремонті стикалися станції, як вирішили ситуацію, які компенсуючі заходи були прийняті. Особливо цікаво йшла розмова про виконання унікальних робіт, про нові технології», ‒ розповів головний фахівець з атомних електростанцій (з ремонту) - начальник відділу планування проведення ремонтів ВП ЗАЕС Володимир Мітусов.

На завершення учасникам робочої зустрічі показали виробничі площі Атомремонтсервісу, продемонстрували нове устаткування й зразки зварювання, яке підрозділ впроваджує у свою практику.