Прес-центр

Рівненська АЕС планує 29 грудня вивести енергоблок №1 в плановий ремонт

Розмір шрифту

Скинути
27.12.2018

Відповідно до графіка ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 29 грудня 2018 року планується відключення від енергомережі енергоблоку №1 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) для проведення капітального планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 63 календарні доби.

Під час ремонту проводитимуться регламентні роботи на основному обладнанні, а саме:

  • капітальний ремонт реактора;
  • капітальний та поточний ремонти турбоагрегатів;
  • середній та капітальний ремонти турбогенераторів;
  • поточні та капітальні ремонти парогенераторів;
  • капітальний ремонт компенсатора тиску;
  • капітальні, середні та поточні ремонти головних циркуляційних насосів;
  • поточні ремонти блочних трансформаторів.

У ході ремонту планується виконати понадрегламентні роботи, зокрема з підвищення щільності системи герметичних огороджень реакторної установки, заміну соплового апарату турбогенератора ТГ-2, а також заходи Програми управління старінням.

Розроблено та затверджено мережевий графік виконання ремонтних робіт, призначено відповідальних осіб, визначено матеріально-технічні ресурси. Персонал експлуатаційних цехів та енергоремонтного підрозділу РАЕС готовий до виконання запланованих завдань.

Довідка. Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області в м. Вараш. На РАЕС експлуатуються чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт з 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт з 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 2004 року.