Культура безпеки

РАЕС названо кращою з культури безпеки серед українських атомних станцій

Розмір шрифту

Скинути
11.04.2019

У Києві завершилась ІХ Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки АЕС, що проходила 9-10 квітня. У рамках Конференції відбулось нагородження найкращих підрозділів та працівників.

Рівненська АЕС вдруге визнана найкращою у напрямку культури безпеки в Україні.

Кращими енергоблоками стали:

- енергоблок №5 ЗАЕС, головний фахівець з енергоблоків - начальник блоку експлуатаційного підрозділу Вербицький Дмитро Іванович;

 - енергоблок №4 РАЕС, заступник головного інженера з експлуатації блоків №3,4 Кузмицький Ігор Іванович;

 - енергоблок №1 ЮУАЕС, заступник головного інженера з експлуатації першої черги Бодіков Євген Генадійович;

 - енергоблок №1 ХАЕС, начальник зміни енергоблока атомної станції Бродський сергій Анатолійович.

Кращою зміною з культури безпеки визнано:

– зміна "Г" ЗАЕС, начальник зміни станції служби головного диспетчера Каплонський Володимир Олексійович;

 - зміна «А» РАЕС, начальник зміни атомної електростанції служби головного диспетчера Рєзніков Максим Юрійович;

 - зміна "Б" ЮУАЕС, начальник зміни АЕС Павлов Сергій Сергійович;

 - зміна "Б" ХАЕС, начальник зміни атомної електростанції Сторожук Михайло Анатолійович.

Кращий підрозділ:

– електричний цех ЗАЕС, начальник цеху - головний електрик Борисенко Олександр Миколайович;

 - цех радіаційної безпеки РАЕС, начальник цеху Салагаєв Олег Анатолійович;

 - реакторний цех ЮУАЕС, начальник цеху Мартищенко сергій Володимирович;

 - служба головного технолога ХАЕС, головний технолог Кариков Руслан Миколайович;

 - відділ спеціальних вибухових робіт ВП "Аварійно-технічний центр", начальник Ліскович Віктор Степанович.

Кращий керівник – лідер підрозділу:

 - начальник служби головного диспетчера ЗАЕС Захаров Ілля Юрійович;

 - начальник лабораторії технічного захисту, блокувань та сигналізації блоків №3,4 цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Чорний Павло Володимирович;

 - старший начальник зміни АЕС ЮУАЕС Паляцький Андрій Болеславович;

 - начальник енергоремонтного підрозділу ХАЕС Харченко Володимир Миколайович;

 - начальник інженерного центру  ВП "Атомремонтсервіс" Касперовіч Ігор Леонідович.

Кращий наставник:

 - провідний інженер з управління блоком експлуатаційного підрозділу ЗАЕС Черних Михайло Миколайович;

– начальник зміни АЕС турбінного цеху №2 РАЕС Курник Сергій Володимирович;

 - провідний інженер з управління турбіною турбінного цеху №2 ЮУАЕС Дубасов Володимир Васильович;

 - провідний інструктор навчально-тренувального центру ХАЕС Ніколаєв Олег Борисович;

 - начальник дільниці цеху вогнезахисних та антикорозійних робіт ВП "Атомремонтсервіс" Мовчан Олександр Петрович;

 - слюсар з механоскладальних робіт 6-го розряду цеху спеціальних металоконструкцій заводу спеціальних конструкцій ВП "Атоменергомаш" Дмітріченков Валерій Олександрович;

 - провідний інженер з підривних робіт відділу спеціальних вибухових робіт ВП "Аварійно-технічний центр" Яроцький Василь Васильович.

 Кращий раціоналізатор:

 - начальник дільниці з ремонту та обслуговування автоматичних систем виявлення та гасіння пожеж електричного цеху ЗАЕС Гончаренко сергій Васильович;

 - начальника зміни енергоблока АЕС №3,4 групи оперативного управління експлуатацією блоків РАЕС  Артим Олександр Мирославович;

 - провідний інженер з розрахунків та режимів групи фізики та динаміки реактору ядерно-фізичної лабораторії відділу ядерної безпеки ЮУАЕС Гевеленко Олександр Вікторович;

 - начальник лабораторії моделювання навчально-тренувального центру ХАЕС Сухомлин Віктор Миколайович;

 - начальник дільниці цеху теплоавтоматики ВП "Атомремонтсервіс" Лобода василь Григорович;

 - токар 5-го розряду механіко-складального цеху заводу нестандартного обладнання та трубопроводів  ВП "Атоменергомаш" Ястребов Віталій Іванович.

Кращими колективами стали:

 - колектив енергоблока №6 експлуатаційного підрозділу ЗАЕС, головний фахівець з енергоблоків - начальник блоку експлуатаційного підрозділу Шубенко сергій Леонідович;

  - відділ розвитку персоналу РАЕС, начальник відділу Синиця Галина Орестівна;

 - навчально-тренувальний центр ЮУАЕС, заступник головного інженера з підготовки персоналу - начальник навчально-тренувального центру Занозін Олександр Петрович;

 - відділ роботи з громадськістю і засобами масової інформації ХАЕС, начальник відділу Лиситчук Тетяна Степанівна;

 - виробнича дільниця цеху з ремонту електротехнічного обладнання ВП "Атомремонтсервіс", керівник - начальник дільниці Тарасенко Андрій Михайлович;

 - бригада цеху з виготовлення комплектуючих ТВЗ та металоконструкцій ремонтно-механічного заводу ВП "Атоменергомаш", майстер Храмович Олексій Вікторович.

Також за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток атомної енергетики та підвищення рівня культури безпеки працівники Рівненської АЕС відзначені почесними грамотами, грамотами та листами подяки НАЕК «Енергоатом». Нагороди отримали начальник цеху з ремонту загальностанційних систем енергоремонтного підрозділу (ЕРП) Віктор Хомич, заступник начальника реакторного цеху №2 з реконструкції та ресурсу Валерій Литвиненко, провідний інженер – керівник групи відділу експлуатаційних задач служби інформаційних технологій Юрій Залужний, провідний інженер відділу модернізації та реконструкції Тетяна Вітковська, старший майстер цеху з ремонту та техобслуговування реакторів ЕРП В’ячеслав Белінський, інженер електроцеху Віталій Дейнеко, інженер служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Оксана Казимирська, майстер ремонтно-будівельного цеху ЕРП Сергій Гошко, начальник зміни енергоблоку №4 реакторного цеху №2 Сергій Бабік, начальник СЗЯ Віктор Саворона, заступник начальника ЦРБ Станіслав Любчич, інженер-технолог ХЦ Олеся Ярощук.